Gruppe 1
1
Henrik Frederiksen
84,100 meter [01:56:07]
HOLTE CK
2
Nils Eigil Bradtberg
84,100 meter [01:56:07]
ABC
3
Micky Tao Mejlstrup
84,100 meter [01:56:07]
FBL
Statistikk
M: 0 startat / 0 fullföljt
K: 0 startat / 0 fullföljt
Mixed: 59 startat / 59 fullföljt
Total: 59 startat / 59 fullföljt
Gruppe 2A
1
Carsten Leth Lundh
84,100 meter [02:03:21]
CCH
2
Mikael Jalving
84,100 meter [02:03:23]
ABC
3
Adam Jørgensen
84,100 meter [02:03:23]
ABC
Statistikk
M: 0 startat / 0 fullföljt
K: 0 startat / 0 fullföljt
Mixed: 60 startat / 60 fullföljt
Total: 60 startat / 60 fullföljt
Gruppe 2B
1
Peter Magnus Hjort-Hess
84,100 meter [02:05:53]
FNM
2
Kristian Buchardt
84,100 meter [02:05:53]
GCC
3
Patrick Wärme-Wachmann
84,100 meter [02:05:54]
FNM
Statistikk
M: 0 startat / 0 fullföljt
K: 0 startat / 0 fullföljt
Mixed: 49 startat / 49 fullföljt
Total: 49 startat / 49 fullföljt
Gruppe 3A
1
Matthew Glover
70,500 meter [01:50:19]
RCC
2
Micael Becker
70,500 meter [01:50:19]
PI
3
Filip Carlsen
70,500 meter [01:50:19]
PI
Statistikk
M: 0 startat / 0 fullföljt
K: 0 startat / 0 fullföljt
Mixed: 41 startat / 41 fullföljt
Total: 41 startat / 41 fullföljt
Gruppe 3B
1
Allan Christoffersen
70,500 meter [01:45:48]
CKV
2
Anders Dyngbo
70,500 meter [01:45:48]
TSC
3
Magnus Grønbæk Jensen
70,500 meter [01:45:48]
ABC
Statistikk
M: 0 startat / 0 fullföljt
K: 0 startat / 0 fullföljt
Mixed: 47 startat / 47 fullföljt
Total: 47 startat / 47 fullföljt
Gruppe 4
1
Michael Hjorthøj
70,500 meter [01:51:21]
ACK
2
Mads Kristensen
70,500 meter [01:51:21]
ACR
3
Flemming Nordengaard
70,500 meter [01:51:22]
OCC
Statistikk
M: 0 startat / 0 fullföljt
K: 0 startat / 0 fullföljt
Mixed: 42 startat / 42 fullföljt
Total: 42 startat / 42 fullföljt
Gruppe 5
1
Lasse Timmermann
56,900 meter [01:33:01]
ABC
2
Niels Westergaard
56,900 meter [01:33:01]
ACK
3
Lars Winther Nielsen
56,900 meter [01:33:02]
CCH
Statistikk
M: 0 startat / 0 fullföljt
K: 0 startat / 0 fullföljt
Mixed: 23 startat / 23 fullföljt
Total: 23 startat / 23 fullföljt