ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 586

4x5 km Løbehold: 344

4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.): 31

5 km Gåhold (går samlet): 211

Top 5 Klub/Team/Firma

Guldborgsund Kommune (43)

Lolland kommune (21)

Scandlines (17)

MAN Energy Solutions (15)

Vurderingsstyrelsen (13)

Top 5 Land

DEN (586)

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[23.03.2020]

Team Stenoskolen 10

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 9

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 8

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 7

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 6

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 5

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 4

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 3

M


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 2

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 3

F


5 km Gåhold (går samlet)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 2

F


5 km Gåhold (går samlet)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 1

F


5 km Gåhold (går samlet)

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 1

F


4x5 km Løbehold

Stenoskolen 1

[23.03.2020]

Team Stenoskolen2

F


4x5 km Løbehold

Stenoskolen

[23.03.2020]

Team Stenoskolen 1

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Stenoskolen

[22.03.2020]

Team Svømmeklubben SYD

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Svømmeklubben SYD

[22.03.2020]

Team Svømmeklubben SYD

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Svømmeklubben SYD

[22.03.2020]

Team Svømmeklubben SYD

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Svømmeklubben SYD

[06.03.2020]

Team drengene

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Salming

[06.03.2020]

Team gutter

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Salmings

[19.02.2020]

Team Østre Skole 1

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Østre Skole

[19.02.2020]

Team Østre Skole 2

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Østre Skole

[19.02.2020]

Team Østre Skole 3

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Østre Skole

[19.02.2020]

Team Østre Skole 4

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Østre Skole

[19.02.2020]

Team Østre Skole 5

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Østre Skole

[18.02.2020]

Team Maribo Gymnasium 1

F


4x5 km Løbehold

Maribo Gymnasium

[14.02.2020]

Team Lumbye Biler

M


4x5 km Løbehold

Lumbye Biler

[14.02.2020]

Team Kirsebærhuset 2

F


4x5 km Løbehold

Center for social psykiatri Lolland

[14.02.2020]

Team Kirsebærhuset

F


5 km Gåhold (går samlet)

Center for social psykiatri Lolland

[13.02.2020]

Team Nakskov

F


4x5 km Løbehold

Nakskov

[13.02.2020]

Team Nordea

F


4x5 km Løbehold

Nordea

[13.02.2020]

Team Idebyg5

M


4x5 km Løbehold

Idebyg

[12.02.2020]

Team Effektiv Nakskov

F


4x5 km Løbehold

EFFEKTIV

[12.02.2020]

Team Nybolig Maribo & Rødby

M


4x5 km Løbehold

Nybolig

[12.02.2020]

Team Førsteholdet

M


4x5 km Løbehold

Henckel A/S

[12.02.2020]

Team Gude Holdet

M


4x5 km Løbehold

Henckel A/S

[12.02.2020]

Team NR. 1

M


4x5 km Løbehold

Henckel A/S

[12.02.2020]

Team Numero Uno

M


4x5 km Løbehold

Henckel A/S

[12.02.2020]

Team Rikke Kolze

M


5 km Gåhold (går samlet)

Henckel A/S

[12.02.2020]

Team The Best

M


5 km Gåhold (går samlet)

Henckel A/S

[12.02.2020]

Team The Best One

M


4x5 km Løbehold

Henckel A/S

[12.02.2020]

Team Energibundtet

F


4x5 km Løbehold

Lolland Forsyning A/S

[10.02.2020]

Team Murermester Rønskov

M


4x5 km Løbehold

Murermester Rønskov

[10.02.2020]

Team Lægehuset Slotsbryggen II

F


4x5 km Løbehold

Lægehuset Slotsbryggen II

[10.02.2020]

Team Lægehuset Slotsbryggen 1

F


4x5 km Løbehold

Lægehuset Slotsbryggen

[10.02.2020]

Team Lægehuset Slotsbryggen

F


5 km Gåhold (går samlet)

lægehuset Slotsbryggen

[10.02.2020]

Team team 11

M


5 km Gåhold (går samlet)

Nordic Sugar

[10.02.2020]

Team Team 10

M


5 km Gåhold (går samlet)

Nordic Sugar

[10.02.2020]

Team Team 9

M


5 km Gåhold (går samlet)

Nordic Sugar

[10.02.2020]

Team team 8

M


4x5 km Løbehold

Nordic Sugar

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024