ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 550

4x5 km Løbehold: 322

4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.): 42

5 km Gåhold (går samlet): 186

Top 5 Klub/Team/Firma

Lolland Kommune (26)

Guldborgsund kommune (22)

MAN Energy Solutions (15)

Næsgaard Efterskole (14)

Scandlines (14)

Top 5 Land

DEN (550)

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[04.04.2019]

Team Sankt Birgitta Skole

M


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Sankt Birgitta Skole

[04.04.2019]

Team Sankt Birgitta Skole

M


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Sankt Birgitta Skole

[04.04.2019]

Team Sankt Birgitta Skole

M


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

Sankt Birgitta Skole

[03.04.2019]

Team 1967

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

1967

[03.04.2019]

Team 1967

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

1967

[12.03.2019]

Team Lolland-Falsters Folketidende A/S

F


5 km Gåhold (går samlet)

Lolland-Falsters Folketidende A/S

[12.03.2019]

Team Lolland-Falsters Folketidende A/S

F


5 km Gåhold (går samlet)

Lolland-Falsters Folketidende A/S

[12.03.2019]

Team Lolland-Falsters Folketidende A/S

F


5 km Gåhold (går samlet)

Lolland-Falsters Folketidende A/S

[12.03.2019]

Team Lolland-Falsters Folketidende A/S

F


4x5 km Løbehold

Lolland-Falsters Folketidende A/S

[12.03.2019]

Team Lolland-Falsters Folketidende A/S

M


4x5 km Løbehold

Lolland-Falsters Folketidende A/S

[12.03.2019]

Team Lolland-Falsters Folketidende A/S

F


4x5 km Løbehold

Lolland-Falsters Folketidende A/S

[12.03.2019]

Team Lolland-Falsters Folketidende A/S

F


4x5 km Løbehold

Lolland-Falsters Folketidende A/S

[11.03.2019]

Team Ellehauge

F


4x5 km Skolehold (til og med 10.kl.)

NFC U10

[11.03.2019]

Team Kulturbørnehuset Nordstjernen

M


4x5 km Løbehold

Kulturbørnehuset Nordstjernen

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Kulturbørnehuset Nordstjernen.

M


5 km Gåhold (går samlet)

Kulturbørnehuset Nordstjernen.

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Blæsenborg

F


5 km Gåhold (går samlet)

Blæsenborg

[11.03.2019]

Team Privatskolen Nakskov

F


4x5 km Løbehold

Privatskolen Nakskov

[11.03.2019]

Team Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

F


5 km Gåhold (går samlet)

Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

[11.03.2019]

Team Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

F


5 km Gåhold (går samlet)

Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

[11.03.2019]

Team Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

F


5 km Gåhold (går samlet)

Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

[11.03.2019]

Team Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

F


4x5 km Løbehold

Lolland Kommune - Teknik- og Miljømyndighed

[11.03.2019]

Team Lolland Kommune

F


4x5 km Løbehold

Lolland Kommune

[11.03.2019]

Team Ellekildesskolen

M


5 km Gåhold (går samlet)

Ellekildesskolen

[11.03.2019]

Team Plejecenter Oasen

F


5 km Gåhold (går samlet)

Plejecenter Oasen

[11.03.2019]

Team Plejecenter Oasen

F


5 km Gåhold (går samlet)

Plejecenter Oasen

[11.03.2019]

Team Plejecenter Oasen

F


5 km Gåhold (går samlet)

Plejecenter Oasen

[11.03.2019]

Team Plejecenter Oasen

F


5 km Gåhold (går samlet)

Plejecenter Oasen

[11.03.2019]

Team Plejecenter Oasen

F


5 km Gåhold (går samlet)

Plejecenter Oasen

[11.03.2019]

Team Plejecenter Oasen

F


4x5 km Løbehold

Plejecenter Oasen

[11.03.2019]

Team Plejecenter Oasen

F


4x5 km Løbehold

Plejecenter Oasen

[11.03.2019]

Team Folkesundhed & Udvikling 5

M


5 km Gåhold (går samlet)

Folkesundhed & Udvikling 5

[11.03.2019]

Team Folkesundhed & Udvikling 4

M


5 km Gåhold (går samlet)

Folkesundhed & Udvikling 4

[11.03.2019]

Team Folkesundhed & Udvikling 3

M


4x5 km Løbehold

Folkesundhed & Udvikling 3

[11.03.2019]

Team Folkesundhed & Udvikling 2

M


4x5 km Løbehold

Folkesundhed & Udvikling 2

[11.03.2019]

Team Folkesundhed & Udvikling 1

M


4x5 km Løbehold

Folkesundhed & Udvikling 1

[11.03.2019]

Team SUNDskolen

M


4x5 km Løbehold

SUNDskolen

[11.03.2019]

Team SUNDskolen

M


4x5 km Løbehold

SUNDskolen

[11.03.2019]

Team

M


5 km Gåhold (går samlet)

SUNDskolen

[11.03.2019]

Team SUNDskolen

M


5 km Gåhold (går samlet)

SUNDskolen

[11.03.2019]

Team SUNDskolen

M


5 km Gåhold (går samlet)

SUNDskolen

[11.03.2019]

Team Hatten

F


5 km Gåhold (går samlet)

Hatten

[11.03.2019]

Team Hatten

F


4x5 km Løbehold

Hatten

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024