ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 96

5 km: 36 (61% M 39% K)

10 km: 60 (63% M 37% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

SNIK (21)

OFS (3)

Blovstrød Løverne (3)

Mikkeller Running Club (3)

Køge Tri Team 2000 (2)

Top 5 Land

DEN (89)

PER (1)

IND (1)

TUR (1)

NOR (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[28.02.2019]

Marianne Mosbæk

F


10 km

Distance running/snik

[28.02.2019]

Charlotte Gretner

F


5 km

Bagsværd Triathlon klub

[28.02.2019]

Sara Skov Madsen

F


5 km

 

[28.02.2019]

Stine Skalsted Rasmussen

F


5 km

 

[28.02.2019]

Harshvardhan Khare

M


10 km

 

[28.02.2019]

Andreas Læssøe Jensen

M


10 km

Køge Tri Team 2000

[28.02.2019]

Arne Raaschou

M


5 km

OFS

[28.02.2019]

Kim Nordahl Madsen

M


5 km

OFS

[28.02.2019]

Niels Buus

M


5 km

OFS

[28.02.2019]

Peter Schwartzlose

M


10 km

 

[28.02.2019]

Tonny Søndergaard

M


10 km

Fenris Venner

[28.02.2019]

Peter Busk

M


10 km

Bagsværd Atletik Club

[28.02.2019]

Dina Mønsted

F


5 km

TRI4

[27.02.2019]

Henrik Jørgensen

M


10 km

Kaiser Sport og Ortopædi

[27.02.2019]

Morten Soelberg

M


5 km

 

[27.02.2019]

Lone Knudsen

F


5 km

 

[27.02.2019]

Lasse Jakobsen

M


10 km

Skovshoved Tri

[27.02.2019]

Per-Martin Petersen

M


10 km

 

[26.02.2019]

Cecilie Skaunsgaard

F


5 km

 

[26.02.2019]

Christian Skaunsgaard

M


5 km

 

[26.02.2019]

Mikkel Vinther Jensen

M


10 km

Køge Tri Team 2000

[26.02.2019]

Nane Griem-Krey

F


5 km

 

[26.02.2019]

Martin Condemarin

M


10 km

Hempel Running Club

[26.02.2019]

Alex Pedersen

M


10 km

AGF

[26.02.2019]

Peter Lyngø Sørensen

M


10 km

Team Freja

[26.02.2019]

Asmund Biesbjerg Jensen

M


5 km

HMRC

[26.02.2019]

Peter Alexander Uldall Torp

M


5 km

HMRC

[26.02.2019]

Ole Skov

M


10 km

 

[25.02.2019]

Bjørk Bendixen

F


10 km

Team Outdoorfit

[25.02.2019]

Helena Waldau

F


5 km

 

[25.02.2019]

Jonas Ginderskov

M


10 km

SNIK

[25.02.2019]

Maibritt Timler

F


10 km

SNIK

[25.02.2019]

Martin Gudmand

M


10 km

SNIK

[25.02.2019]

Ole Folkmann

M


5 km

SNIK

[25.02.2019]

Jacob Frandsen

M


5 km

KTK86

[25.02.2019]

Bo Falkenberg

M


10 km

Blovstrød

[25.02.2019]

Christian Thodsen

M


5 km

Blovstrød Løverne

[24.02.2019]

Yvonne Shashoua

F


10 km

AK 73

[24.02.2019]

Anni Nøhr

F


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Bodil Hollinger

F


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Glenn Engelbrechtsen

M


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Henning Seehausen

M


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Jan Petersen

M


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Karina Sørensen

F


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Leif Nielsen

M


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Leif Vincentsen

M


5 km

SNIK

[24.02.2019]

Lise Kongsbak Poulsen

F


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Niels Bronée Wilhelmsen

M


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Nikolaj Skov Jeppesen

M


10 km

SNIK

[24.02.2019]

Pernille Larsen

F


5 km

SNIK

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024