ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 37

5 km: 18 (56% M 44% K)

10 km: 19 (63% M 37% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

Snemand frost og Frøken tø (3)

OFS (3)

SAYSKY (2)

Triplenorth (2)

Blovstrød Løverne (2)

Top 5 Land

DEN (34)

TUR (1)

NOR (1)

GBR (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[31.01.2019]

Simon Mikkelsen

M


10 km

TripleNorth

[31.01.2019]

Morten Petersen

M


10 km

 

[31.01.2019]

Finn Birkedahl

M


5 km

OFS

[31.01.2019]

Kim Nordahl Madsen

M


5 km

OFS

[31.01.2019]

Niels Buus

M


5 km

OFS

[31.01.2019]

Katrine Svane

F


5 km

Blovstrød Løverne

[30.01.2019]

Louise Birk Jensen

F


5 km

 

[30.01.2019]

Jonas Lemvig

M


5 km

Atlet Jonas Lemvig

[29.01.2019]

Sara Skov Madsen

F


5 km

 

[28.01.2019]

Jim Webb

M


10 km

Blovstrød Løverne

[27.01.2019]

Thomas Bergonel

M


10 km

Triplenorth

[27.01.2019]

Clara Marie Juhlert

F


5 km

 

[27.01.2019]

Thomas Juhlert

M


10 km

 

[26.01.2019]

Marie Odgaard

F


10 km

 

[26.01.2019]

Tine Sommer

F


10 km

 

[26.01.2019]

Jesper Longsholm Skov

M


5 km

Snemand frost og Frøken tø

[26.01.2019]

Line Simone Sandgreen

F


5 km

Snemand frost og Frøken tø

[26.01.2019]

Mikkel Longsholm Sandgreen

M


5 km

Snemand frost og Frøken tø

[23.01.2019]

Kim Gereon

M


10 km

Multiwork Service ApS Diamantboring

[23.01.2019]

Hans Kofoed

M


5 km

Tronfølgerne

[21.01.2019]

Morten Mengel Kaastrup

M


10 km

 

[21.01.2019]

Bjørk Bendixen

F


10 km

 

[20.01.2019]

Martin Caspersen

M


10 km

 

[18.01.2019]

Jan Christensen

M


10 km

 

[13.01.2019]

Jacob Arve Petersen

M


10 km

 

[13.01.2019]

Sarina Bødker

F


5 km

 

[08.01.2019]

Daniel Vest Christophersen

M


10 km

DHI løbeklub

[07.01.2019]

Conni Petersen

F


10 km

 

[07.01.2019]

Harun Bektas

M


5 km

 

[03.01.2019]

Julie Høgh

F


10 km

SAYSKY

[03.01.2019]

Julie Høgh

F


10 km

SAYSKY

[10.12.2018]

Christoffer Boesen

M


5 km

 

[10.12.2018]

Savannah Janke

F


5 km

 

[18.11.2018]

Simone Zentner Svenson

F


5 km

 

[06.11.2018]

Marthe Forbord

F


10 km

 

[23.10.2018]

Søren Engelbrekt

M


10 km

QVARTZ

[06.09.2018]

Henrik Andersen

M


5 km

 

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024