ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 89

5 km: 48 (50% M 50% K)

10 km: 41 (76% M 24% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

TRI4 (7)

Sparta (3)

OFS (3)

Bagsværd Atletik Club (3)

SAYSKY (2)

Top 5 Land

DEN (85)

POR (1)

NOR (1)

TUR (1)

GBR (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[03.01.2019]

Andreas Andersen

M


10 km

 

[03.01.2019]

Mia Steiness

F


10 km

 

[03.01.2019]

Nicklas Fenger

M


5 km

SAYSKY

[03.01.2019]

Alex Abrahamsen

M


5 km

SAYSKY

[03.01.2019]

Simon Lessel

M


5 km

Atletikklubben Brøndby

[03.01.2019]

Eivind Holm Hansen

M


10 km

Sparta

[03.01.2019]

Sabine Weinreich Holm Hansen

F


10 km

Sparta

[03.01.2019]

Kasper Francke Johannesen

M


5 km

Tri4

[03.01.2019]

Silke Larsen

F


5 km

GTK

[03.01.2019]

Mads Henriksen

M


5 km

Sparta - Team R

[03.01.2019]

Henrik Daugaard

M


10 km

 

[03.01.2019]

Brian Hansen

M


10 km

Sparta

[03.01.2019]

Gert Hansen

M


5 km

 

[03.01.2019]

Morten Petersen

M


10 km

 

[03.01.2019]

Jan Jørgensen

M


10 km

 

[03.01.2019]

Lasse Jakobsen

M


10 km

Skovshoved Tri

[03.01.2019]

Niels Thomsen

M


10 km

KTK86

[03.01.2019]

Christian Rosenberg

M


5 km

OFS

[03.01.2019]

Kim Nordahl Madsen

M


5 km

OFS

[03.01.2019]

Niels Buus

M


5 km

OFS

[03.01.2019]

Anders Poul

M


10 km

APSTACLE RUNNING

[02.01.2019]

Thomas Bergonel

M


10 km

Triplenorth

[02.01.2019]

Kenneth #TrailSnail Petersen

M


10 km

 

[02.01.2019]

Lis Knudsen

F


5 km

Bagsværd Atletik Club

[02.01.2019]

Michael Hoegh

M


10 km

TRI4

[02.01.2019]

Silas Hoegh

M


5 km

TRI4

[02.01.2019]

Jan Søgaard-Hansen

M


10 km

Bagsværd Atletik Club

[02.01.2019]

Christine Bjerregaard

F


10 km

 

[02.01.2019]

Renato Huber

M


5 km

 

[02.01.2019]

Thomas Frederiksen

M


10 km

 

[02.01.2019]

Thomas Buch

M


5 km

 

[02.01.2019]

Jacob Pedersen

M


10 km

Cirkuz Pedersen

[02.01.2019]

Thea Pedersen

F


5 km

Tri4

[02.01.2019]

Joen Lund

M


10 km

TRI4

[02.01.2019]

Sara Skov Madsen

F


10 km

 

[02.01.2019]

Peter Meng

M


5 km

Karlslunde Tri / Distancerunning.dk

[02.01.2019]

Jan Wischmann

M


5 km

Herlev Løberne

[01.01.2019]

Charlote Gretner

F


5 km

 

[01.01.2019]

Jeanette Jacobse

F


5 km

 

[01.01.2019]

Erik Sommer

M


10 km

 

[31.12.2018]

Bo Falkenberg

M


10 km

Blovstrød

[30.12.2018]

Peter Anker Olsen

M


10 km

Frederiksberg

[30.12.2018]

Lasse Bo Andersen

M


5 km

Løberen

[30.12.2018]

Tobias Alkærsig Nielsen

M


10 km

 

[30.12.2018]

Tine Nielsen

F


5 km

Kost og Træning ved Tine

[28.12.2018]

Carl Ambjørn

M


5 km

 

[28.12.2018]

Janne Wahl

F


5 km

 

[24.12.2018]

Sarina Bødker

F


5 km

 

[20.12.2018]

Inger Poulsen

F


5 km

 

[20.12.2018]

Sanne Cowland

F


5 km

 

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024