ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 716

Kort: 265 (37% M 63% K)

Lang: 451 (61% M 39% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

Novo Gruppens løbeklub (47)

Ørsted (34)

KMD A/S (16)

Bagsværd atletik club (10)

TRI4 (10)

Top 5 Land

DEN (696)

FRA (3)

NLD (2)

GBR (2)

POL (2)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[16.11.2018]

Anders Nielsen

M 50-99


Lang

Sparta

[16.11.2018]

Marianne Nielsen

F 50-99


Kort

OK Øst Birkerød

[15.11.2018]

Frederik Stubbe Lundsby

M 0-34


Kort

Skovshoved tri

[15.11.2018]

Peter Nørskov

M 35-49


Kort

Distance Running

[15.11.2018]

Karina Koning

F 35-49


Lang

Team Kaiser Sport

[15.11.2018]

Helle Schønecker

F 50-99


Kort

2008

[15.11.2018]

Per Egon Rasmussen

M 50-99


Lang

Team Kaiser Sport

[15.11.2018]

Julie Carl

F 35-49


Kort

Team Kaiser Sport

[15.11.2018]

Mariane Frederiksen

F 35-49


Lang

 

[15.11.2018]

Søs Vixø

F 0-34


Kort

Team Kaiser Sport

[15.11.2018]

Erik Zobel

M 35-49


Lang

Team Kaiser Sport

[15.11.2018]

Hjalte Knudsen

M 0-34


Lang

 

[15.11.2018]

Ellen Schweitz

F 0-34


Lang

 

[15.11.2018]

Mette Schweitz

F 35-49


Lang

 

[15.11.2018]

Jacqueline Lindmark Boye

F 35-49


Lang

KTK86

[15.11.2018]

Benedicte Kastrup

F 50-99


Kort

Bagsværd Atletik Club

[15.11.2018]

Kristian Majvang Larsen

M 35-49


Lang

TRI4

[15.11.2018]

Bettina Guldbæk

F 35-49


Lang

Bagsværd atletik

[15.11.2018]

Christel Tourell

F 35-49


Kort

KTK86

[15.11.2018]

Sanne Godiksen

F 50-99


Lang

Novogruppens Løbeklub

[15.11.2018]

Linda Grøndal Jørgensen

F 35-49


Lang

 

[14.11.2018]

Nicklas Hammerstrand

M 0-34


Lang

TripleNorth

[14.11.2018]

Tina Møllgaard

F 35-49


Lang

 

[14.11.2018]

Christian Haslund

M 35-49


Lang

Blovstrød Løverne

[14.11.2018]

Morten Roendum

M 35-49


Lang

 

[14.11.2018]

Sune Larsen

M 35-49


Lang

HSOK

[14.11.2018]

Lone Rasmussen

F 50-99


Kort

Train4life

[14.11.2018]

Jette Petersen

F 50-99


Lang

GTK

[14.11.2018]

Malene Persson

F 0-34


Lang

 

[14.11.2018]

Jonas Ehlers

M 0-34


Lang

 

[14.11.2018]

Vibeke Rasmussen

F 50-99


Lang

Skovløberne

[13.11.2018]

Anders Olsen

M 35-49


Kort

 

[13.11.2018]

Ina Degn Jensen

F 35-49


Lang

Sweco

[13.11.2018]

Christian Van Maarschalkerweerd

M 35-49


Kort

Bagsværd Atletik Club

[13.11.2018]

Jan Ludvigsen

M 35-49


Lang

Sweco Danmark A/S

[13.11.2018]

Malene Larsen

F 35-49


Kort

Sweco

[13.11.2018]

Sebastian Andersen

M 35-49


Kort

SWECO

[13.11.2018]

Martin Larsen

M 35-49


Lang

BoneyardBeer.dk

[13.11.2018]

Martin Palmquist

M 50-99


Kort

 

[12.11.2018]

Bente Buch

F 50-99


Lang

Skovshoved Tri

[12.11.2018]

Bettina Andersen

F 0-34


Lang

 

[12.11.2018]

Guillaume Le Ray

M 0-34


Lang

 

[12.11.2018]

Andreas Geertsen

M 35-49


Kort

 

[12.11.2018]

Christian Brøgger Stolberg

M 0-34


Lang

Novo Gruppens Løbeklub

[12.11.2018]

Mathias Mylle

M 0-34


Lang

 

[12.11.2018]

Pia Englyst

F 0-34


Kort

Premiumsport / x-bionic

[12.11.2018]

Minna Basbøll

F 50-99


Kort

Herlev Tri & Motion

[12.11.2018]

Cecilie Svarre Ohlsson

F 0-34


Lang

 

[12.11.2018]

Andreas Rose

M 35-49


Lang

Team Rappe Fødder

[12.11.2018]

Jesper Bundgaard

M 35-49


Lang

Sapience

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024