ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 308

1,4 km børn 0-10 år: 5
(80% M 20% K)

2,8 km børn 0-14 år: 5
(20% M 80% K)

5km: 180 (37% M 63% K)

10 km: 118 (71% M 29% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

Novo Gruppens Løbeklub (56)

LEO Pharma (27)

SNIK (26)

Tetris A/S (17)

Frederiksberg IF (15)

Top 5 Land

DEN (303)

GER (3)

SWE (1)

NLD (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[27.05.2018]

Connie Johnsen

F


5km

 

[27.05.2018]

Camilla Hammer

F


10 km

 

[27.05.2018]

Christian Pedersen

M


10 km

Haretri

[27.05.2018]

Oliver Hammer

M


1,4 km børn 0-10 år

 

[27.05.2018]

Cleo Nylander

F


2,8 km børn 0-14 år

 

[27.05.2018]

Hannelore Løhndorf

F


5km

 

[27.05.2018]

Jill Moth

F


5km

 

[27.05.2018]

Josefine Løhndorf

F


2,8 km børn 0-14 år

 

[27.05.2018]

Bent Schwartzbach

M


10 km

ALSO A/S

[27.05.2018]

Jacob Christensen

M


5km

ALSO A/S

[27.05.2018]

Martin Gjøl

M


10 km

ALSO A/S

[27.05.2018]

Jens Peter Nielsen

M


5km

 

[27.05.2018]

Britt Henriksen

F


10 km

1974

[27.05.2018]

Signe Ridderberg

F


10 km

 

[27.05.2018]

Bent Ulsted Sørensen

M


5km

Mikkelsen Electronics

[27.05.2018]

Lars Neupart

M


10 km

 

[27.05.2018]

Kem Overskov

M


5km

Køge Vinhandel

[27.05.2018]

Lise Holmstrøm

F


5km

 

[27.05.2018]

Mathias Holmstrøm

M


5km

 

[27.05.2018]

Jacob Holm

M


5km

 

[27.05.2018]

Lars Nielsen

M


10 km

Rødovre AC

[27.05.2018]

Alex Pedersen

M


5km

 

[27.05.2018]

Flemming Pedersen

M


5km

 

[27.05.2018]

Charlotte Holmstrøm

F


5km

 

[27.05.2018]

Kim Holmstrøm

M


5km

 

[27.05.2018]

Thomas Holmstrøm

M


5km

 

[27.05.2018]

Anne Marie Haugaard

F


10 km

Herlev tri og motion

[27.05.2018]

Karsten Garne

M


10 km

Ballerup AK

[27.05.2018]

Hennie van der Huts

M


10 km

Ballerup AK

[26.05.2018]

Cecilie Skaunsgaard

F


2,8 km børn 0-14 år

 

[26.05.2018]

Christian Skaunsgaard

M


1,4 km børn 0-10 år

 

[26.05.2018]

Walter Lübke

M


10 km

 

[26.05.2018]

Benedikte Schaltz

F


5km

Ballerup Orienteringsklub

[26.05.2018]

Erik Damhus

M


10 km

 

[25.05.2018]

Lene Nielsen

F


10 km

 

[25.05.2018]

Marc Frøse

M


10 km

 

[25.05.2018]

Michael Frederiksen

M


10 km

VRK

[25.05.2018]

Henrik Suhr

M


10 km

Furesø Løbeklub

[25.05.2018]

Loui Stanek

M


5km

 

[24.05.2018]

Emil Kundal

M


1,4 km børn 0-10 år

Bagsværd Atletik Club

[24.05.2018]

Henrik Hansen

M


5km

Bagsværd Atletik Club

[24.05.2018]

Anne Lund

F


5km

Novo gruppens løbeklub

[24.05.2018]

Majbritt Framke

F


5km

Rødovre AC

[24.05.2018]

Birgitte Pedersen

F


5km

Rødovre AC

[24.05.2018]

Anders Kofoed

M


5km

Team Kofoed

[24.05.2018]

Malene Westh Kofoed

F


5km

Team Kofoed

[24.05.2018]

Erik Paludan Nielsen

M


5km

Rødovre AC

[24.05.2018]

Stig Kongsborg

M


5km

Rødovre AC

[24.05.2018]

Henrik Svensson

M


10 km

Rødovre AC

[24.05.2018]

Tonny Hartvig

M


10 km

Rødovre AC

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024