ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 405

2,1 km børn u.13 år.: 33
(42% M 58% K)

5 km: 167 (41% M 59% K)

10 km: 130 (52% M 48% K)

15 km: 75 (65% M 35% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

Fredensborg Atletik Klub (52)

Fjordløberne (36)

FIF (18)

Halsnæs Løb & Motion (15)

Novo Gruppens Løbeklub (14)

Top 5 Land

DEN (399)

SWE (3)

GBR (2)

GER (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[03.12.2017]

Sven P. Møller

M


10 km

 

[03.12.2017]

Hnerik Dufke

M


15 km

 

[03.12.2017]

Sven-Gøran Persson

M


5 km

Helenholm IF

[03.12.2017]

Christina Røssel Petersen

F


5 km

 

[03.12.2017]

Kjell Perssor

M


5 km

Torm Hallstad

[03.12.2017]

Ola Sandberg

M


5 km

Axa Sports Club

[03.12.2017]

Niels Jørgen Hansen

M


10 km

 

[03.12.2017]

Oliver Kjærgaard

M


5 km

 

[03.12.2017]

Peter Kjærgaard

M


5 km

 

[03.12.2017]

Mathias Mathiesen

M


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Mads Brandsbjerg

M


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Jonas Brandsbjerg

M


15 km

 

[03.12.2017]

Rose Larsen

F


10 km

 

[03.12.2017]

Peter Egemose Grib

M


15 km

Ledøje Smørum Fodbold

[03.12.2017]

Gustav Hagedorn Gessø

M


5 km

 

[03.12.2017]

Signe Hagedorn Gessø

F


5 km

Hansenklanen

[03.12.2017]

Thomas Hagedorn Gessø

M


5 km

Hansenklanen

[03.12.2017]

Emilie Hagedorn Gessø

F


5 km

Hansenklanen

[03.12.2017]

Anette Mortensen

F


10 km

 

[03.12.2017]

Mads Wivel

M


10 km

 

[03.12.2017]

Andreas Wivel

M


10 km

 

[03.12.2017]

Morten Wivel

M


10 km

 

[03.12.2017]

Maria Wivel

F


10 km

 

[03.12.2017]

Morten Dam

M


10 km

 

[03.12.2017]

Mira Reinfeldt Jørgensen

F


10 km

 

[03.12.2017]

Thomas Bo Jørgensen

M


10 km

 

[03.12.2017]

Elisabeth Thorsen

F


10 km

 

[03.12.2017]

Mads Andreas Simonsen

M


5 km

 

[03.12.2017]

Freja Pindstofte Holm-Andersen

F


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Silja Pindstofte Holm-Andersen

F


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Lukas Bøje Madsen

M


5 km

 

[03.12.2017]

Berit Holm

M


5 km

 

[03.12.2017]

Michelle Ingemann

F


5 km

Ballerup Atletik Klub

[03.12.2017]

Tristan Sundgaard Lund

M


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Sabine Pape

F


2,1 km børn u.13 år.

Ballerup Atletik Klub

[03.12.2017]

Mikkel Holm

M


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Helle Sander

F


15 km

Blovstrødløberne

[03.12.2017]

Marie Ejby Hansen

F


15 km

St. Lyngby Løbeklub

[03.12.2017]

Christian Oxlund

M


15 km

HV runners

[03.12.2017]

Frederikke Borg

F


5 km

 

[03.12.2017]

Therese Michelle Skov

F


5 km

 

[03.12.2017]

Berith Knudsen

F


5 km

Out Run Fr.sund

[03.12.2017]

Frederik Boll

M


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Ellen Mormor

F


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Alma Boll

F


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Augusta Boll

F


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Anna 1Y

F


2,1 km børn u.13 år.

 

[03.12.2017]

Magnus Harild

M


15 km

 

[03.12.2017]

Martin Hansen

M


15 km

 

[03.12.2017]

Mads Gaub

F


10 km

 

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024