ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 117

5 km: 49 (53% M 47% K)

10 km: 68 (57% M 43% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

LO (9)

TRI4 (5)

Sparta (4)

Egedal Løbeklub (3)

Sweco (3)

Top 5 Land

DEN (111)

NLD (1)

GBR (1)

USA (1)

GRL (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[05.01.2018]

Niels Jørgen Holdt

M


5 km

Sparta

[05.01.2018]

Lars Nissen

M


5 km

Sparta

[05.01.2018]

Camilla Teilmann

F


10 km

Formel76

[05.01.2018]

Klaus Kristiansen

M


5 km

SNIK

[05.01.2018]

Anne-Sofie Birkemose

F


10 km

Marathon Sport x Adidas Runners Cph

[05.01.2018]

Agust Skjødt

M


5 km

Sweco

[05.01.2018]

Thomas Ho Pedersen

M


10 km

 

[04.01.2018]

Lis Søderholm

F


5 km

 

[04.01.2018]

Louise Fenger

F


10 km

KSRunning

[04.01.2018]

Brian Skjødt Hansen

M


5 km

SWECO

[04.01.2018]

Thea Kofod Kristensen

F


5 km

Tri4

[04.01.2018]

Jim Webb

M


10 km

 

[04.01.2018]

Mads Niemi

M


5 km

 

[04.01.2018]

Oscar Trier Hartz

M


10 km

 

[04.01.2018]

Signe Amdisen

F


10 km

PACT

[04.01.2018]

Eva Schmidt

F


10 km

TRI4

[04.01.2018]

Katrine Svane

F


10 km

 

[04.01.2018]

Randi R. Thomsen

F


10 km

 

[03.01.2018]

Per Larsen

M


5 km

 

[03.01.2018]

Florian Lunding

M


5 km

Købehavn skiklub

[03.01.2018]

Jacob Lunding

M


5 km

Købehavn skiklub

[03.01.2018]

Mette Bertelsen

F


10 km

 

[03.01.2018]

Niels Thomsen

M


10 km

KTK86

[03.01.2018]

Victor Rohde

M


5 km

 

[03.01.2018]

Camilla Amping

F


10 km

 

[03.01.2018]

Christian Kepser

M


10 km

ALOT

[03.01.2018]

Brian Hansen

M


10 km

SPARTA

[03.01.2018]

Malene Larsen

F


5 km

Sweco

[03.01.2018]

Michael Gehrke

M


5 km

FORTEM ApS

[03.01.2018]

Cecilie Drost

F


5 km

 

[03.01.2018]

Rasmus Raabjerg

M


10 km

Life of Sport

[02.01.2018]

Emilie Baekgaard

F


5 km

KS Running

[02.01.2018]

Kasper Francke Johannesen

M


5 km

Tri4

[02.01.2018]

Jonathan Tuxen Rosing

M


5 km

Tri4

[02.01.2018]

Søren Rohde

M


10 km

NBRO Running

[02.01.2018]

Bent Ottenbros

M


5 km

Team Marathon

[02.01.2018]

Katarina Kowalczyk

F


5 km

 

[02.01.2018]

Maibritt Kristoffersen

F


10 km

Sparta

[02.01.2018]

Troels Ringsted

M


5 km

 

[02.01.2018]

Lena Palsgaard

F


10 km

Nykredit

[02.01.2018]

Christian Ove Carlsson

M


5 km

 

[01.01.2018]

Dorthe Knudsen

F


5 km

 

[01.01.2018]

Michael Michelsen

M


10 km

 

[31.12.2017]

Lasse Nærregaard

M


10 km

 

[31.12.2017]

Karoline Handberg

F


5 km

 

[31.12.2017]

Maria Møller Foged

F


5 km

 

[30.12.2017]

Casper Holden

M


10 km

Running like it is Monday

[30.12.2017]

Caroline Jantzen

F


5 km

Egedal Løbeklub

[30.12.2017]

Carsten Jantzen

M


10 km

Egeldal Løbeklub

[30.12.2017]

Lars Jantzen

M


5 km

Egedal Løbeklub

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024