ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 82

5 km: 28 (43% M 57% K)

10 km: 54 (61% M 39% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

Digitaliseringsstyrelsen (4)

Team Sysa (4)

De seje tøser (2)

Adidas Runners Copenhagen (1)

Team Novo Nordisk (1)

Top 5 Land

DEN (77)

SWE (3)

GBR (1)

NLD (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[08.12.2017]

Daniel Christensen

M


5 km

 

[08.12.2017]

Natalia Linneberg

F


10 km

Adidas Runners Copenhagen

[08.12.2017]

Tanja Kleist Konradsen

F


5 km

Joggers By Choice

[07.12.2017]

Arlette Gravlund

F


10 km

Skovshoved Triathlon Klub

[07.12.2017]

Cecilie Svarre Ohlsson

F


10 km

 

[07.12.2017]

Jacob Lunding

M


5 km

 

[07.12.2017]

Per Larsen

M


5 km

 

[07.12.2017]

Lars Kroman

M


10 km

Rødovre AC

[07.12.2017]

Anton Trier Hartz

M


10 km

 

[07.12.2017]

Martin Trier Hartz

M


10 km

 

[07.12.2017]

Oscar Trier Hartz

M


10 km

 

[07.12.2017]

Emre Korkmaz

M


10 km

Rambøll

[07.12.2017]

Birgitte Magnussen

F


5 km

 

[06.12.2017]

Christian Kepser

M


10 km

ALOT

[06.12.2017]

Morten Jakobsen

M


10 km

Degnemoseløberne

[06.12.2017]

Søren Rohde

M


10 km

NBRO Running

[06.12.2017]

Mads Kaiser-Albæk

M


10 km

Mogens Disciple

[06.12.2017]

Brian Hansen

M


10 km

 

[06.12.2017]

Britt Henriksen

F


5 km

Team Sysa

[06.12.2017]

Ditte Joy Hansen

F


10 km

Team sysa

[06.12.2017]

Linda Wind

F


5 km

Team Sysa

[06.12.2017]

Lone Kûhn

F


5 km

Team Sysa

[06.12.2017]

Knud Øllgaard

M


10 km

Knud Øllgaard

[05.12.2017]

Malthe Nielsen

M


5 km

 

[05.12.2017]

Katarina Kowalczyk

F


5 km

 

[05.12.2017]

Jakob Sørensen

M


5 km

Triatlon træner .dk

[05.12.2017]

Joakhim Swartz

M


5 km

 

[05.12.2017]

Christian Ove Carlsson

M


5 km

 

[05.12.2017]

Dennis Nielsen

M


5 km

 

[05.12.2017]

Louise Laursen

F


10 km

 

[05.12.2017]

Merethe Nielsen

F


5 km

 

[05.12.2017]

Tanja Brandstrup

F


5 km

 

[05.12.2017]

Thomas Piper

M


10 km

 

[04.12.2017]

Maria Møller Foged

F


5 km

 

[04.12.2017]

Tim Dettloff

M


10 km

 

[04.12.2017]

Michael Michelsen

M


10 km

 

[04.12.2017]

Rasmus Raabjerg

M


10 km

Life of Sport

[04.12.2017]

Klaus Kristiansen

M


10 km

Snik Atletik

[03.12.2017]

Line Harcourt-Falkenskov

F


5 km

De seje tøser

[03.12.2017]

Jim Webb

M


10 km

 

[03.12.2017]

Ole Krogh

M


10 km

Helsingør Atletik

[01.12.2017]

Nicolai Lohse

M


10 km

 

[29.11.2017]

Karen Reck

F


5 km

 

[28.11.2017]

Terry Huss

M


10 km

Novo Nordisk

[28.11.2017]

Marcus Clarén

M


5 km

Team Buller

[28.11.2017]

Ellienor Petersson

F


10 km

 

[28.11.2017]

Mia Lindgren

F


10 km

 

[25.11.2017]

Katrine Kjeldsen

F


10 km

 

[25.11.2017]

Kjeld Omø Olsen

M


10 km

 

[24.11.2017]

Erik Sommer

M


10 km

sommer

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024