ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 1069

42,2 km: 81 (84% M 16% K)

21,1 km: 364 (62% M 38% K)

10,55 km: 250 (37% M 63% K)

5 km: 286 (35% M 65% K)

Minimaraton 3,9 km: 88 (56% M 44% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

Greve Trim (120)

Cep Sport (25)

Solrød AM (21)

Skolerne på Lindersvold (16)

Dalbyløberne (14)

Top 5 Land

DEN (1044)

GBR (4)

NOR (3)

FRA (3)

SWE (3)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[12.10.2017]

Niclas Riis Hendriksen

M


Minimaraton 3,9 km

 

[12.10.2017]

Michael Nilsson

M


42,2 km

Klub 100

[12.10.2017]

Carsten Dahl

M


42,2 km

Klub 100

[12.10.2017]

Anne-Marie Lyngbye

F


42,2 km

Klub 100

[12.10.2017]

Jeanne Nielsen

F


10,55 km

Greve Trim

[12.10.2017]

Jimmy Uhrbrand Nielsen

M


10,55 km

Greve Trim

[11.10.2017]

Susanne Bergstrøm

F


42,2 km

 

[11.10.2017]

Jens Pedersen

M


21,1 km

 

[11.10.2017]

Sofie Pedersen

F


10,55 km

 

[11.10.2017]

Claus Haagensen

M


10,55 km

Greve Trim

[11.10.2017]

Ida Haagensen

F


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Katrine Faustrup

M


5 km

 

[11.10.2017]

Laura Haagensen

F


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Mads Nørby

M


42,2 km

 

[11.10.2017]

Pernille Krogsrud

F


21,1 km

Playground Triathlon - OOB Life

[11.10.2017]

Jesper Pedersen

M


21,1 km

5 Tårns Motion

[11.10.2017]

Phillip Benchimol

M


Minimaraton 3,9 km

Værløse Boldklub

[11.10.2017]

Peter Madsen

M


42,2 km

Viborg hudpleje

[11.10.2017]

Ian Verder Gunthel

M


21,1 km

 

[11.10.2017]

Isabell Ramløv Verder

F


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Laura Gunthel Specht

F


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Nicolai Gunthel Specht

M


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Konrad Høgsbro Søgaard

M


Minimaraton 3,9 km

Team Høgsbro Søgaard

[11.10.2017]

Vilfred Høgsbro Søgaard

M


Minimaraton 3,9 km

Team Høgsbro Søgaard

[11.10.2017]

Dorthe Tjørneskov

F


10,55 km

 

[11.10.2017]

Riza Kure

F


10,55 km

Troldehøjen

[11.10.2017]

Georg Niemann

M


10,55 km

GreveTrim

[11.10.2017]

Kim Højberg-Jensen

M


5 km

 

[11.10.2017]

Helle Harrison

F


10,55 km

 

[11.10.2017]

Jens Mundeling

M


21,1 km

 

[11.10.2017]

Lea Møenbo

F


5 km

 

[11.10.2017]

Kristina Krejnå

F


10,55 km

 

[11.10.2017]

Michael Larsen

M


21,1 km

Greve Trim

[11.10.2017]

Jonathan Windfeld

M


21,1 km

 

[11.10.2017]

Lars Thage

M


5 km

 

[11.10.2017]

Louise Thage

F


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Jan Skaaning

M


21,1 km

Out-run Frederikssund

[11.10.2017]

Kasper Juhl Ivarsen

M


Minimaraton 3,9 km

Greve Fodbold

[11.10.2017]

Jasper Jørgensen

M


42,2 km

Team Hechmann Sport

[11.10.2017]

Morten Hesselberg

M


10,55 km

Out-Run Frederikssund

[11.10.2017]

Lise Nielsen

F


10,55 km

Solrød AM

[11.10.2017]

Tina Truelsen

F


10,55 km

..vælg Fødselsår..

[11.10.2017]

Jørgen Nicolaisen

M


42,2 km

 

[11.10.2017]

Asta Fusager Larsen

F


5 km

Solrød AM

[11.10.2017]

Henrik Troels Jensen

M


21,1 km

 

[11.10.2017]

Anja Jensen

F


5 km

 

[11.10.2017]

Kristian Højgaard

M


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Jeppe Højgaard

M


Minimaraton 3,9 km

 

[11.10.2017]

Anders Elmkjær

M


21,1 km

Greve Trim

[11.10.2017]

Claus Alletorp

M


21,1 km

Solrød AM

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024