ToppTid deltagere

...loading...



Summary

Total: 354

6,17 km: 137 (52% M 48% K)

14.38 km: 107 (63% M 37% K)

2 km Børneløb: 57 (54% M 46% K)

21,1 km: 53 (70% M 30% K)

Top 5 Klub/Team/Firma

SNIK (18)

Novo Gruppens Løbeklub (17)

Furesø Løbeklub (17)

Weibel Scientific (10)

Glad og Frisk (6)

Top 5 Land

DEN (348)

GER (3)

SWE (1)

NOR (1)

MYS (1)

Startliste: Find dit startnummer og starttid HER

Udfør en søgning med et valg af kriterier nedenfor

1. Vælg stævne

2. Søg efter

3. Vælg værdi


Sidste 50 registreringer


[17.06.2017]

Christian Stagsted Jakobsen

M


14.38 km

 

[17.06.2017]

Ulla Nørregård Nielsen

F


6,17 km

 

[17.06.2017]

Andreas Wendell

M


2 km Børneløb

 

[17.06.2017]

Tobias Wendell

M


2 km Børneløb

 

[16.06.2017]

Steen Lærke Nielsen

M


14.38 km

 

[16.06.2017]

Peter Hougaard

M


6,17 km

 

[15.06.2017]

Alva Herholdt

F


2 km Børneløb

 

[15.06.2017]

Janne Smidt

F F6km40-49


6,17 km

 

[15.06.2017]

Kirstine Herholdt

F


2 km Børneløb

 

[15.06.2017]

Vila Herholdt

F


2 km Børneløb

 

[15.06.2017]

Mette Rossau

F F6km40-49


6,17 km

FULK

[15.06.2017]

Christian Haslund

M M6km20-39


6,17 km

SNIK

[15.06.2017]

Martina Benthsen

F F6km40-49


6,17 km

Furesø Løbeklub

[15.06.2017]

John Hørlyk

M M6km50-59


6,17 km

Farum Ok

[15.06.2017]

Malthe Hørlyk Friis

M M6km15-19


6,17 km

 

[15.06.2017]

My Crone Andersen

F


2 km Børneløb

 

[15.06.2017]

Pelle Kamp Friis

M


2 km Børneløb

 

[15.06.2017]

Sara Kamp

F F6km20-39


6,17 km

 

[15.06.2017]

Sofus Kamp Friis

M


2 km Børneløb

 

[15.06.2017]

Claus Andersen

M M14km40-49


14.38 km

 

[15.06.2017]

Søren Berg

M M6km20-39


6,17 km

 

[15.06.2017]

Thomas Vollmond

M M14km50-59


14.38 km

Novo Gruppens Løbeklub

[15.06.2017]

Frede Lei

M M40-49


21,1 km

 

[15.06.2017]

Morten Trads

M M40-49


21,1 km

 

[15.06.2017]

Kurt Hansen

M M70-99


21,1 km

Birkerøddernes løbeklub

[15.06.2017]

Søren Bjarne Jensen

M M14km60-69


14.38 km

Furesø Kommune

[15.06.2017]

Mattie Rosengren

M


2 km Børneløb

 

[15.06.2017]

Stina Sørensen

F F6km20-39


6,17 km

FULLPERFORMANCE/SNIK

[15.06.2017]

Ina Sørensen

F F6km50-59


6,17 km

 

[15.06.2017]

Sylvester Larsen

M M6km15-19


6,17 km

GTC-Bulls

[14.06.2017]

Helle Grosser

F F20-39


21,1 km

 

[14.06.2017]

Erik Zobel

M M6km40-49


6,17 km

Kaiser Sport

[14.06.2017]

Bastian Nørtoft Magelund

M


2 km Børneløb

 

[14.06.2017]

Katrine Magelund

F F6km40-49


6,17 km

 

[14.06.2017]

Ronja Nørtoft Magelund

F


2 km Børneløb

 

[14.06.2017]

Michael Kemp

M M6km50-59


6,17 km

 

[14.06.2017]

Maxine Hansen

F M14km40-49


14.38 km

VELUX A/S

[14.06.2017]

Søren Baran

M M14km50-59


14.38 km

Team Baran

[14.06.2017]

Magnus Milland Jensen

M M6km0-14


6,17 km

 

[14.06.2017]

Gabriel Menezes Larsen

M


2 km Børneløb

 

[14.06.2017]

Marc Frøse

M M14km20-39


14.38 km

 

[14.06.2017]

Lone Reersø Hansen

F F14km50-59


14.38 km

Furesø Kommune

[13.06.2017]

Mathias Bodholdt

M M14km20-39


14.38 km

BODHOLDT-BYG

[13.06.2017]

Peter Møller

M M14km40-49


14.38 km

 

[13.06.2017]

Alba Aggerholm Møller

F


2 km Børneløb

novo gruppens løbeklub

[13.06.2017]

Tenna Aggerholm Møller

F


2 km Børneløb

Novo Gruppen

[13.06.2017]

Tenna Aggerholm Møller

F F6km40-49


6,17 km

Novo Gruppen

[13.06.2017]

Jette Lei

F F6km40-49


6,17 km

 

[13.06.2017]

Emil Gustafson

M M6km0-14


6,17 km

 

[13.06.2017]

Jesper Gustafson

M M6km50-59


6,17 km

 

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024