ToppTid forhåndspåmeldt

...loading...



Summary

Total: 295

24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016): 138
(71% M 29% K)

48 Hour Challenge (18.11 - 20.11. 2016): 36
(69% M 31% K)

12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016): 44
(64% M 36% K)

6 Hour Challenge (19.11.2016): 77
(66% M 34% K)

Topp 5 Klubb/Lag/Bedrift

Romerike Ultraløperklubb (37)

Holmestrand Ultraløperklubb (6)

Spiridon LLL (4)

IF Linnéa (3)

Scania Road Runners (3)

Topp 5 Land

NOR (214)

SWE (44)

GER (10)

DEN (6)

ITA (6)

STARTLISTE: Finn ditt startnummer og din starttid HER

Søk etter liste eller deltaker

1. Velg distanse

2. Søk etter

3. Velg verdi


Siste 50 påmeldinger


[19.11.2016]

Remy Brändefalk

M


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

Every run is a gift

[19.11.2016]

Ola vaagaasar

M


6 Hour Challenge (19.11.2016)

tracegrid

[19.11.2016]

Marita Eriksson

K


6 Hour Challenge (19.11.2016)

tracegrid

[06.11.2016]

Titina Bakken

K 45-49


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

Romerike Ultraløperklubb

[06.11.2016]

Titina Bakken

K 45-49


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Romerike Ultraløperklubb

[05.11.2016]

Stian Fjellestad

M 35-39


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

 

[04.11.2016]

Yngve Sandøy

M 35-39


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

 

[04.11.2016]

Kristine Lier

K 40-44


6 Hour Challenge (19.11.2016)

 

[04.11.2016]

Andreas Gossner

M 40-44


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Romerike Ultraløperklubb

[01.11.2016]

Margrethe Løgavlen

K 50-54


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

TFIK

[31.10.2016]

Gjermund Sørstad

M 35-39


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

 

[31.10.2016]

Bent Hagen

M 50-54


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Kloppa Offroad klubb

[31.10.2016]

Jan Magnus Brevik

M 23-34


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

SK Rye

[31.10.2016]

Cecilie Holmgren

K 35-39


48 Hour Challenge (18.11 - 20.11. 2016)

Romerike Ultraløperklubb

[31.10.2016]

Paul Tunge

M 23-34


6 Hour Challenge (19.11.2016)

 

[31.10.2016]

Lars Møller

M 40-44


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

 

[30.10.2016]

Signy Henden Rustlie

K 75-79


6 Hour Challenge (19.11.2016)

LØRENSKOG FIL

[28.10.2016]

Inger Johanne Steinkjer

K 50-54


6 Hour Challenge (19.11.2016)

 

[27.10.2016]

Sofia Kay

K 40-44


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

LK TV88

[26.10.2016]

Annika Askengren Berg

K 55-59


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

LK TV-88

[19.10.2016]

Erik Grunert

M 16-17


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

Bergen triathlon club

[18.10.2016]

Kim Johannesen

M 23-34


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Romerike Ultraløperklubb / Löplabbet Sandvika

[18.10.2016]

Jørgen Henriksen

M 20-22


48 Hour Challenge (18.11 - 20.11. 2016)

 

[18.10.2016]

Jens Nesbø

M 23-34


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Treningscamp

[18.10.2016]

Frank Robert Hansen

M 35-39


6 Hour Challenge (19.11.2016)

No Team

[17.10.2016]

Siw B Nicolaisen

K 45-49


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

 

[17.10.2016]

Samuel Fredriksson

M 35-39


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Lier Skiløberforening

[16.10.2016]

Eva Marie Bakke

K 23-34


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

Treningscamp

[16.10.2016]

Tormod Freidher

M 40-44


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

Privat

[16.10.2016]

Morten Haukeland

M 35-39


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Løpsklubben 1814 BIL

[15.10.2016]

Kristian Waalen

M 65-69


6 Hour Challenge (19.11.2016)

SpiridonLLL/fhi ultra

[15.10.2016]

Ole Kulbraaten

M 50-54


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Tønsberg Friidrettsklubb

[15.10.2016]

Odd Ivar Solvold

M 45-49


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

runar tri

[15.10.2016]

Maria Norrman Hed

K 50-54


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Kristinehamn Multisport

[15.10.2016]

Susanne Andreassen

K 40-44


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

Holmestrand ultraløperklubb

[15.10.2016]

Lars Ryberg Vikkelsø

M 40-44


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Døvania

[14.10.2016]

Arve Rönnskär

M 50-54


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Konnerud I.L.

[14.10.2016]

Inge Hasund

M 35-39


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Bøler IF Friidrett

[14.10.2016]

Eivind Aakre

M 45-49


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Holmestrand ultraløperklubb

[14.10.2016]

Olav Engen

M 65-69


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Romerike Ultraløperklubb

[14.10.2016]

Trond Sjåvik

M 55-59


48 Hour Challenge (18.11 - 20.11. 2016)

 

[14.10.2016]

Rune Solheim

M 40-44


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Lærdal IL

[14.10.2016]

Johnny Hällneby

M 40-44


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Vallentuna FK

[13.10.2016]

Matias Doyle

M 23-34


6 Hour Challenge (19.11.2016)

 

[13.10.2016]

Knut Deram

M 35-39


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Knekk og Brekk IF

[12.10.2016]

Karianne Ekern

K 45-49


6 Hour Challenge (19.11.2016)

Romerike Ultraløperklubb / Skiløperne

[11.10.2016]

Sonia Isabel Goebel

K 23-34


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Early Bird Crew / Team Erdinger Alkoholfrei

[10.10.2016]

Joann Janey Rasmussen

K 35-39


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

Spirit Stavanger Friidrett

[10.10.2016]

Rune Kvikstad

M 40-44


24 Hour Challenge (18.11 - 19.11. 2016)

Gjøvik Treningssenter

[08.10.2016]

Anne Sofie Akselsen

K 50-54


12 Hour Challenge (19.11 - 20.11. 2016)

 

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024