ToppTid anmälda deltagare

...loading...



Summary

Total: 1088

10km: 456 (72% M 28% K)

5km: 207 (53% M 47% K)

Fritt Flyt gången, 4 km: 260
(31% M 69% K)

1609 m: 98 (42% M 58% K)

1000 m: 67 (43% M 57% K)

Topp 5 Klubb/ort

Strömstad (188)

Daftö grill o trim (74)

Göteborg (33)

Oslo (24)

Uddevalla (18)

Topp 5 Land

SWE (809)

NOR (256)

MAR (5)

GER (3)

NLD (2)

STARTLISTE: Finn ditt startnummer og din starttid HER

Sök efter liste eller deltagare

1. Välj distans

2. Sök efter

3. Välj verdi


Senaste 50 anmälningarna


[09.07.2015]

Brivio Thörner

M Män 5km*


5km

 

[01.07.2015]

Verner Damerau

M Män 5km*


5km

Dals ed

[01.07.2015]

Samir Touam

M Män 5km*


5km

Lerum Friidrott

[01.07.2015]

Rolf E. Bøhn

M M55 10km


10km

Halden IL / ABB

[01.07.2015]

Øivind Rasmussen

M M45 10km


10km

Oslo

[01.07.2015]

Isabel Haugland

K K motion 10km


10km

HAUGLAND

[01.07.2015]

Anders Nilseryd

M M50 10km


10km

IK Akele [SM]

[01.07.2015]

Gesine Roth-Ljungman

K K55 10km


10km

IK Akele [SM]

[01.07.2015]

Jonas Lundqvist

M M45 10km


10km

IK Akele [SM]

[01.07.2015]

Sven Andersson

M M55 10km


10km

IK Akele [SM]

[01.07.2015]

Hjalmar Werling-lange

M P7 1000m


1000 m

Strömstad

[01.07.2015]

Josefin Ellmarker

K Kvinnor 5km*


5km

IK Orient

[01.07.2015]

Moa Ellmarker

K Kvinnor 5km*


5km

IK Orient

[01.07.2015]

Caroline Johansen

K Kvinnor 5km*


5km

Nannestad

[01.07.2015]

Henrik Bukkholmen

M P15


5km

Sarpsborg SK - Sarpsborg FK

[01.07.2015]

Caroline Martinsson

K Kvinnor 5km*


5km

Bredareds IF

[01.07.2015]

Anders Dahllöw

M M motion 10km


10km

Gråbo

[01.07.2015]

Ingrid Dahllöw

K F9 1609m


1609 m

Gråbo

[01.07.2015]

Gitte Bromander

K Kvinnor 10km


10km

Fredrikstad Skiklubb

[01.07.2015]

Magnus Hellman

M M motion 10km


10km

Strömstad

[01.07.2015]

Viggo Hansson

M P7 1000m


1000 m

Strömstad

[01.07.2015]

Casper Eriksson

M P11 1609m


1609 m

Årjäng

[01.07.2015]

Christian Eriksson

M P13 1609m


1609 m

Ik Spring Väst

[01.07.2015]

Christoffer Eriksson

M P15


5km

Ik Spring Väst

[01.07.2015]

Clara Eriksson

K F9 1609m


1609 m

Ik Spring Väst

[01.07.2015]

Corneliz Eriksson

M P7 1000m


1000 m

Ik Spring Väst

[01.07.2015]

Kevin Valdivieso

M P7 1000m


1000 m

Strömstad

[01.07.2015]

Mette Sundøen

K K50 10km


10km

ØVIP

[01.07.2015]

Steve Collier

M M55 10km


10km

Atomen Halden BIL

[01.07.2015]

Alice Österholm

K F7 1000m


1000 m

Skee

[01.07.2015]

Isak Österholm

M P7 1000m


1000 m

Skee

[01.07.2015]

Cato Kopperud

M M motion 10km


10km

Mini

[01.07.2015]

Niklas Karlsson

M M50 10km


10km

Strömstad

[01.07.2015]

Hanne Sølna

K Kvinnor 5km*


5km

Heming

[01.07.2015]

David Raudva

M M motion 10km


10km

Raudva Runners

[01.07.2015]

Lilly Karlsson

K F7 1000m


1000 m

Strömstad Löparklubb

[01.07.2015]

Stein-Erik Eriksen

M Män 10km


10km

Heming IL

[01.07.2015]

Melker Eriksson

M M motion 10km


10km

Oslo

[01.07.2015]

Johan Jigrup

M M motion 10km


10km

Göteborg

[01.07.2015]

Nancy Marie Dahl

K K45 10km


10km

SK Rye

[01.07.2015]

Viktor Andersson

M Män 5km*


5km

IK Granit

[01.07.2015]

Hilda Karlsson

K F9 1609m


1609 m

Strömstad

[01.07.2015]

Axel Karlsson

M P15


5km

HK Lions

[01.07.2015]

Eva Sääf

K Kvinnor 5km*


5km

Strömstad

[01.07.2015]

Peter Rohman

M M motion 10km


10km

Strömstad Löparklubb

[01.07.2015]

Isak Knutsson

M P15


5km

HK Lions

[01.07.2015]

Elsa Rohman

K F7 1000m


1000 m

Strömstad Löparkidz

[01.07.2015]

Alva Rohman

K F9 1609m


1609 m

Strömstad Löparkidz

[01.07.2015]

Jonathan Lyström

M M motion 10km


10km

BANDHAGEN

[01.07.2015]

Jörn Weel

M Män 5km*


5km

Sandbakken

english
norsk
svensk

ToppTid AS © 2011-2014   |   Belsbyveien 4, 1614 Fredrikstad   |   events@topptid.no   |   Tlf: 922 01 024